Aizdevuma saņemšana: kur saņemt personīgo aizdevumu

Situācijas, kurās nepieciešama liela papildu skaidras naudas summa,neatkarīgi no , vai tās ir neplānoti medicīniskie izdevumi vai mājasrenovācija, var finansēt, iegūstot aizdevumu. No 1000 līdz 35 EUR var saņemt personīgo aizdevumu ātri un dažādās finanšu iestādēs,tostarp kredītiestādēs, tradicionālās bankās un tiešsaistes aizdevējiem,piemēram, aizdevējam, kvalificētiem aizņēmējiem.

Kredīta atslēga ir privāto aizdevumu iespējas

Pirms pieteikšanās, lai saņemtu aizdevumu, pārbaudiet savukredītpunktu skaitu, jo noteiks, vai jums ir tiesības saņemt aizdevumu,un, ja vēlaties, procentu likmi un noteikumus, ko saņemsiet. Ja jums ir negatīvs kredīts, jūs joprojām varat saņemt personīgo aizdevumu, bet,iespējams, tiks piemērota lielāka procentu likme, un tas atbildīs mazākaisummai.

Attiecībā uz teicamu kredītu, kas var būt no 630 līdz 800, pretendentiemvar būt tiesības uz individuālu aizdevumu daudzās aizdevumāsiestādēs,tostarp valstu bankās. Tiem, kuru kredītpunkti ir mazāki par stelpu vaikuru skaits ir mazāks par 629, var būt nepieciešams vērsties pretiestādēm, piemēram, krājaizdevu sabiedrībām un aizdevējiemtiešsaistes aizdevējiem, kuriem ir elastīgāki aizdevumu izsniegšanasstandarti.

Kur pieteikties personiskiem aizdevumiem

Pētniecībai ir būtiska nozīme pirms piestāšanās spēkā personiskamaizdevumam, jo pretendenti vēlas vērsties pie aizdevējiem, ka tie irpārliecināti, ka tie saņems aizdevumus. Ja jau izmantojat banku, kas irinformēta par jūsu finanšu stāvokli, jūs varat sazināties ar aizdevumuvadītāju par to, vai jūsu kredīta rādītājs ir pietiekami augsts, lai veiksmīgipieteiktos savam aizdevumam.

Pretējā gadījumā tas var palīdzēt sākt ar vietējiem aizdevējiem,piemēram, kredītapvienībām vai vietējām bankām. Daži tiešsaistespakalpojumi, piemēram, patapināšanas koks, piedāvā bezmaksaskredīta pārbaudes un norēķinus par tiem, izmantojot tiešsaistes privātoaizdevumu pieteikumu. Tomēr pieteikumu iesniedzējiem jābūtpiesardzīgam, izmantojot tiešsaistes aizdevējus, jo daži no tiem irvienkārši avansa maksājumi. Sazinieties ar tiešsaistes aizdevējiem, kasapsola personiskos aizdevumus pretendentiem ar sliktiem kredītiem unka viņiem nav nepieciešama kredīta pārbaude, jo tie, iespējams, irkrāpnieki.

Jūs varat izpētīt tiešsaistes aizdevēju, sazinoties ar savas valsts valstsprokuratūras vai bankas vai finanšu Regulas nodaļu, kas jums varpateikt, vai aizdevējs ir reģistrēts, lai veiktu uzņēmējdarbību jūsu valstī.Labākajam darījumu birojam ir jāreģistrē arī visas sūdzības, kasiesniegtas pret aizdevēju.

salīdzināt aizdevuma opcijas

Piesakoties uz personīgo aizdevumu, jūs saņemsiet atmaksas iespējas,ko nosaka aizdevuma ilgums. personiskiem aizdevumiem parastiir augstas procentu likmes, vienmēr ir finansiāli izdevīgi pieņemtīstermiņa aizdevumu, lai jūs varētu to ātri atmaksāt ar minimāluprocentu likmi.

Tomēr mēneša maksājumi par aizdevumu nevar strādāt ar jūsu budžetu.Šādā gadījumā noteikti nosakiet, par ko katru mēnesi varat maksāt parpersonīgo aizdevumu, un meklēt budžeta atbilstību savam budžetam.Patapināšanas koka kredītkalkulators parāda mēneša maksājumus unamortizē aizdevumu, lai palīdzētu jums salīdzināt iespējas.

Kad jūs paņemsiet personīgo aizdevumu?

Iegūstot personīgo aizdevumu, varat nodrošināt ātru skaidras naudasizņemšanu, ne vienmēr vislabākā finanšu iespēja. Personiskā kredītaveikšanas iemesli var būt dažādi, sākot maksāt kāzas par lielaatvaļinājuma finansēšanu, parādu konsolidēšanai par vienu maksājumu.

Lai noteiktu, vai kredīta iegūšana ir vislabākā finansiālā iespēja jums,padomājiet par to, vai izmantojat kredītu, lai maksātu parnepieciešamību vai vēlmēm. Ja izmantojat ikmēneša parādamaksājumus, personiskais aizdevums var vienkāršot jūsu parādu,konsolidējot visus jūsu aizdevumus, kas prasa vienu un bieži vienzemāku ikmēneša maksājumu. Parāda konsolidācija var dot dažaselpošanas telpas, kamēr jūsu personīgās finanses tiek kontrolētas.

Citas situācijas var būt mazāk skaidras. Vai atvaļinājums ir derīgs personiskais parāds, vai arī pirms ceļojuma veikšanas varat ietaupītnaudu? No otras puses, personīgais aizdevums var palīdzēt jumspārvaldīt neparedzētu medicīnisko katastrofu finanšu pusi, ko nevaratatļauties. Jebkurā gadījumā ar personiskiem aizdevumiem jums var būtjāmaksā lielas procentu summas, tāpēc rūpīgi jāapsver, vai viņi šādāsituācijā ir labākā finansiālā izvēle.

Alternatīvas personiskiem aizdevumiem

Kredīta iegūšana nav vienīgā iespēja, kas prasa daudz naudas.Vislabākā alternatīva ir samaksāt par ķīlām, atvaļinājumiem, mājuatjaunošanas darbiem un citiem izdevumiem, ietaupot naudu unmaksājot naudu, kas novērš dārgus procentu maksājumus. Varat arīņemt vērā savu iekšējo pašu kapitālu ar pašu kapitāla aizdevumu vaikredītu pozīciju mājokļa uzlabošanai vai papildinājumiem.

Dažkārt apsveriet iespēju, vai jums patiešām ir nepieciešami izdevumipar personīgo aizdevumu. Vai jūs varat dublēt lielās kāzās un maksātpar to kopā ar ietaupījumiem? Vai jūsu bērns var saņemt nepilna darbalaika darbu koledžā un samazināt to personīgos kredīta apmēru, kurusplānojat maksāt par mācību maksu?

rīkoties, ja neesat kvalificējies privāts aizdevums

Ja esat izslēgts privāts aizdevums, varat veikt darbības, lai uzlabotusavu finanšu stāvokli. Galvenais, koncentrēties uz jūsu kredītpunktuuzlabošanu, lai jūs varētu kvalificēties nākotnē. Vispirms pārbaudietvisus rēķinus un meklējiet veidus, veikt papildu maksājumus paresošajiem aizdevumiem. Atmaksājot aizdevumus un iepazīstoties aratbildīgās atmaksas vēsturi, jūs kļūs kvalificētāks kandidātspersoniskam aizdevumam.

Drausmīgās situācijās jums var būt citas iespējas. Ģimene vai draugivarēs sagatavot īstermiņa aizdevumus vai dāvinājumus, lai palīdzētujums, un ja esat parādā naudu slimnīcām vai citam aizdevējam, varatmēģināt vienoties par labākiem atmaksas termiņiem.

Tāpat jūs uzskatāt, vai privāts aizdevums ir vislabākā izvēle attiecībāuz jums, padomājiet par jūsu ilgtermiņa finanšu plānu. Saņemotpersonīgo aizdevumu, jūs varētu palīdzēt jums par grūtu laiku vaipalīdzēt jums maksāt par solījuma biļeti, vispirms nosakiet, vai tas irvisvienkāršākais finanšu rīks, kas palīdzēs jums atbilst jūsu mērķiem.

Meklējiet jaunākos rakstus e-Stends studijā.