Vai aizdevums ar nodrošinājumu man ir atbilstošs?

Ja jums ir jāaizņemas nauda, jums ir būtiska izvēle starp nodrošināto aizdevumu un nenodrošināto aizdevumu. Ir svarīgi saprast, kādaatšķirība varētu būt jūsu situācijā, jo tas var ietekmēt gan aizdevumaizmaksas, gan arī apmēru, kādā jūs varat riskēt ar risku.

Uz šo jautājumu nav viegli atbildēt. Tie nav līdzvērtīgi nodrošinātiaizdevumi ir ļoti labi vai slikti to vērtība ir lielā mērā atkarīga nosituācijas. Jo vairāk jūs saprotat nodrošināto aizdevumu priekšrocībasun trūkumus, jo labāk varat izlemt, vai tas ir piemērots jums.

Kas ir nodrošināts aizdevums?

Nodrošinātais aizdevums ir patēriņa kredīts internetā, kas nodrošināts ar nodrošinājumu,kuram ir pietiekami daudz vērtību, lai segtu aizdevuma pamatsummu, jaaizņēmējam nav jāatmaksā.

Daži nodrošināto aizdevumu veidi ir ļoti bieži. Piemēram, ar hipotēkām un automašīnu aizdevumiem jūs piekrītat, ka iegādātais īpašums tiksizmantots nodrošinājums aizdevuma nodrošināšanai.

Tomēr nodrošinājumam ne vienmēr jābūt īpašumam, ko izmanto, laiiegādātos aizdevumu. Iespējams, jums jau ir pieejams īpašums kredīts bieži tas ir īpašums ilgtermiņa ieguldījumu portfelis vaimākslas kolekcija, kuru nevēlaties dzēst, lai vienkārši veiktu pirkumuskaidrā naudā. vietā jūs vēlaties saglabāt šo rekvizītu neskartu, betizmantot tās vērtību aizņemties pret jaunu pirkumu.

No aizdevēja viedokļa, ņemot vērā šo īpašumu nodrošinājumu, tievairāk paļāvās uz aizdevumu izsniegšanu. Rezultātā viņiem ir lielākaiespēja piešķirt aizdevumu un piedāvāt atbildīgākus noteikumus.

Ko jūs varat izmantot, lai nodrošinātu aizņēmumu?

Teorētiski jebkuru vērtību var izmantot, lai nodrošinātu aizņēmumu.Tomēr praksē aizdevēji meklē īpašumu, kura vērtību ir viegli noteikt, unko var viegli aizturēt, ja jūs dzēsīsiet aizdevumu.

Hipotēkas ir nodrošināti aizdevumi. Tas attiecas ne tikai tad, jaizmantojat māju, ko iegādāties mājās, bet arī tad, kad jūs aizņēmāt tiesības uz pašu kapitālu saistībā ar naudas līdzekļu atmaksu skaidrānaudā, pašu kapitāla aizdevumu vai piederības valsts pašu kapitālu. Jajūsu mājās ir pašu kapitāls un jūs esat pārliecināti par spēju atmaksātjaunu aizdevumu pret šo pašu kapitālu, aizņēmumam no jūsu mājām irdažas skaidras priekšrocības salīdzinājumā ar citiem nodrošinātajiemaizdevumiem. Tas, iespējams, ir lielākā iespējamā drošības potenciālasumma, ko varat piedāvāt, un tādējādi var iegūt lielākas aizdevumusummas. Turklāt, nodrošinot aizdevumu ar pašu kapitālu, iespējams,radīsies daudz zemāka procentu likme nekā citiem nodrošinātoaizdevumu veidiem.

Ja jums nav pašu kapitāla savās mājās, automašīnas ir diezgan parastakredītdrošība. Tas ir atkarīgs no , vai jūsu auto ir radījusi jūsu pašukapitālu, kas nozīmē, ka Centrālāfrikas Republikai ir jāmaksā daudzvairāk, nekā par to jau esat parādā. Jūs varētu aizņemties pret šo pašukapitālu, izmantojot jaunu aizdevumu vai pārfinansējot esošoaizdevumu.

Ja izmantojat automašīnu, lai nodrošinātu aizdevumu, vienkāršipārliecinieties, vai tiek nošķirti automašīnu virsbūvju aizdevumi unaizdevumi automašīnu iegādei. Automašīnu virsrakstos par kredītapārbaudi ir maz nepieciešams, taču tie parasti veic pārmērīgi augstasprocentu likmes un stingri ierobežo jūsu automašīnas valūtas vērtību, kovarat aizņemties. Automātiska pašu kapitāla aizdevumi ar stingrākiemkvalifikācijas standartiem varētu būt zemākas procentu likmes, ja jūskvalificēsiet, bet pat tad tie ir dārgmetāli naudas aizņemšanai, un tiebūtu jāizmanto tikai īstermiņa ārkārtas situācijās.

Cita veida taisnīga aizdevuma nodrošinājuma forma ir bankas konts,piemēram, krājkonts vai noguldījumu sertifikāts (CD). Tomēr vispārīgirunājot, nav jēgas aizņemties no bankas konta, nevis izmantot šī kontaskaidru naudu, jo jums, iespējams, būs jāmaksā daudz lielāka procentulikme par aizdevumu, nekā tas tiks nopelnīts kontā. Tomēr, ja jums irilgstošs KOMPAKTDISKS ar piemērotu procentu likmi, tas var būt pariemeslu aizņemties PRET ŠO KOMPAKTDISKU, nevis par skaidro naudu,ja tas ļauj izvairīties no priekšlaicīgas pārtraukšanas soda maksāšanas,jo īpaši tad, ja kredīts ir paredzēts ļoti īsā laikā.

Aizdevumu var izmantot arī citiem īpašumiem, piemēram, laivām,mākslas kolekcijām u. c. Tomēr tas ir iespējams tikai tad, ja īpašumam irbūtiska, pārbaudāma vērtība, un daudz mazāk kopēju drošības formu,iespējams, ievērojami ierobežos aizdevēji ar jums.

Kur varat iegūt drošus aizdevumus?

Nodrošinātajiem aizdevumiem varat izmantot trīs veidu aizdevējus:

  • Banku aizdevēji. Ja jums jau ir attiecības ar banku, tas, iespējams, ir labssākums, taču ieteicams norādīt, ka ne visas bankas piedāvā aizdevumusar nodrošinātajiem aizdevumiem, un jūsu pašreizējā banka ne vienmērvar piedāvāt viskonkurētspējīgākos noteikumus par nodrošinātajiemaizdevumiem.
  • Kredītapvienības. Dažas kredītapvienības piedāvā daudzus no tiempašiem pakalpojumiem bankām, tostarp aizdevumiem. Tas nozīmētu,ka jūs esat kredītaģentūras dalībnieks, bet dalības prasības gadu gaitā irkļuvušas daudz mazāk ierobežojošas.
  • Nebanku aizdevēji. Ir daudz uzņēmumu, kas specializējušies aizdevumu piešķiršanā, kā onefinance.lv nepiedāvājot tradicionālos bankas pakalpojumus,piemēram, noguldījumu kontus. Daudziem no šiem uzņēmumiem, kas nav bankas aizdevēji, ir cieša klātbūtne tiešsaistē, kas ļauj atrast un salīdzināt likmes.

Izmantojiet šīs izvēles iespējas savām priekšrocībām, iepērkotie saptuveni labākos pieejamos kredīta noteikumos. procentu likmesnodrošinātajiem aizdevumiem var būt diezgan stāvas, pirkumi varievērojami ietaupīt.

Riski, ko uzskata par nodrošinātiem aizdevumiem

Īpašuma nodošana var palīdzēt iegūt aizdevumu, taču tas nav vieglipieņemamais lēmums. Tālāk ir minēti trīs iemesli, kas jāņem vērā.

Nekustamais īpašums nenozīmē, ka jūs varat atļauties aizdevumu. Šeitjautājumam ir pietiekami daudz naudas līdzekļu, lai veiktu aizdevumumaksājumus. Jums var būt kāds personālais īpašums, kura vērtība ir 10000 ASV dolāru un kas jums palīdzēs saņemt 10 000 ASV dolāruaizdevumu, taču īstais jautājums ir par to, vai jūsu ienākumi un esošieizdevumi ļaus jums veikt maksājumus saistībā ar aizdevumu. Ja nav, jūsriskējat zaudēt īpašuma tiesības vai likvidēt to nelabvēlīgajos apstākļos.

Darba drošība ir galvenais mainīgais. Pievērsiet uzmanību pašreizējambudžetam, lai noskaidrotu, vai kredītu maksājumi ir svarīgi, bet tas ir tikaisākums. Aizdevumi parasti ir daudzgadu saistības, tāpēc jums ir jābūtpārliecinātiem, ka jūsu ienākumi arī turpmāk būs pietiekami, lai segtuaizdevumu maksājumus. Tas nozīmē novērtēt jūsu darbu pie jūsupašreizējā darba devēja, šī darba devēja stabilitāti un jūsu darba prasmjupiepildījumu, ja jums ir jāveic izmaiņas.

Īpašuma zaudēšanas risks ir nopietns. Ja nav iemesla vienkārši pārdotsavu īpašumu un izmantot skaidro naudu tagad, iespējams, kanevēlaties būt spiests pārdot šo īpašumu tālāk par labu aizdevumam.Tas var radīt zaudējumus, kas ir grūti aizstāt vai kuriem ieguldījumuportfelis ir jālikvidē piemērotā laikā. Aizdevējs var uzskatītnodrošinājumu par pieņemamu rezerves pozīciju attiecībā uzaizdevumu, taču jums tas nav jāuzskata par pieņemamu rezultātu.

Kāpēc nodrošinātie aizdevumi var tikt nodrošināti ar jums

Iepriekš aprakstītie riski ir nopietni apsvērumi, taču tie nenozīmē drošusaizdevumus, kas nav nodrošināti jums. Tālāk ir norādīti trīs iemesli,kāpēc izvēle ir piemērota.

Tas var būt lētāks par nenodrošinātu aizdevumu. Aizdevēji daļēji izmanto procentu likmes, lai kompensētu risku. Ja jums samazinās aizdevuma riska līmenis, nodrošinot nodrošinājumu ar nodrošinājumu, tiesa mazinās procentu likmi.

Tas var palīdzēt jums izveidot vai atjaunot jūsu kredīta vēsturi. Ja jums nav daudz kredīta vēstures vai, sliktāk, ja vēsture ir bojāta, jums var būtgrūti saņemt aizdevumu bez nodrošinājuma. Nodrošinātais aizdevums varētu būt labs sākums labvēlīgas atmaksas vēstures veidošanā, ja esat pārliecināts, ka turpināsiet maksājumus.

Nemaksāšanai jebkurā gadījumā ir diezgan nopietnas sekas. Neatkarīgino , vai kredīts ir nodrošināts vai nenodrošināts, jums ir jāapsveriespēja pirms aizdevuma nodošanas ļoti rūpīgi veikt atmaksu, joneapmaksāšanā ir nopietnas sekas, kas pārsniedz tikai nodrošinājumaarestu. Jūsu kredītvērtējums ir pārliecināts par pozitīvu iznākumu, citikredīta veidi nākotnē, iespējams, kļūs dārgāki vai nepieejami, un jumsvar tikt veikta dārga juridiska darbība. Tikai tāpēc, ka aizdevums irnenodrošināts, nenozīmē, ka nepastāv risks, ko varētu uzņemtiessaistības.

Tas nozīmē aizņēmumu tikai tad, ja jums ir labs mērķis attiecībā uznaudu un jūs esat pamatīgi izvērtējis savu maksātspēju. Šie principi būtujāpiemēro visiem aizdevumiem, bet likmes ir pat augstākas arnodrošināto aizdevumu.

Vienalga, vai jūs izvēlaties nodrošināto vai nenodrošinātu aizdevumu,atcerieties, ka dažādiem aizdevējiem var būt atšķirīga procentu likme un maksas nosacījumi aizdevumiem, kas citādi šķiet identiski. Daži pirkumi var padarīt jūsu aizdevumu lēmumu izmaksu ziņā lietderīgu, tas ir iespējams.