Info

 

e-stends.lv  ideja

e-stends.lv ir gan reklāmas stends internetā, gan izklaides mājas lapa. Lai arī tas kalpo kā reklamēšanas instruments un interneta plūsmas ģenerators mūsu klientiem, e-stends.lv idejas oriģinalitāte un izklaidējošais saturs piesaista arī parasto cilvēku uzmanību.

e-stends.lv mājas lapas platība ir sadalīta 200 vienādos 50×50 kvadrātiņos. Aizvietojot tos ar dažāda izmēra reklāmas attēliem katra mēneša sākumā, stends pamazām kļūst ne tikai par interesantu vizuālo veidojumu, bet arī par reklāmdevēju kaujas lauku – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!

Katra mēneša sākumā, jauni reklāmdevēji sāk izvietot savus attēlus virsū esošā stenda attēliem gluži tāpat kā tas notiek uz afišu staba. Un, ja pārējie Jūsu reklāmu neaizsegs, tā paliks uz stenda! Nav svarīgi, tirgojat datortehniku, meklējat dzīvokli, pārdodat mašīnu, organizējat koncertu vai vienkārši reklamējat savu mājas lapu – e-stends.lv gluži kā afišu stabs vai sludinājumu dēlis ir pieejams ikvienam.

Mūsu klientu ieguvumi

Interneta plūsma. Tiklīdz apmeklētāji ienāk e-stends.lv, viņi acumirklī ierauga izvietotos reklāmas attēlus, virs kuriem novietotais peles kursors izceļ aprakstu un kurus noklikšķinot viņi nokļūst attiecīgajā mājas lapā.

Liela mēroga auditorija. e-stends.lv jauktā vide (privātpersonas, uzņēmumi un organizācijas) nodrošina B2B, B2C, G2C u.c. reklāmas kanālus un līdz ar to ir labs instruments, lai aptvertu pēc iespējas plašāku interneta auditoriju. Paradoksāli, bet atšķirībā no ziņu un izklaides portāliem, kur reklāmai ir drīzāk kaitinošs raksturs, e-stends.lv reklāma ir uzmanības centrā!

Meklētējserveru (piem., Google) rangs. Vairums lielāko meklētājserveru iekļauj saišu popularitāti savos rangu algoritmos. Tādējādi saite no e-stends.lv var faktiski uzlabot Jūsu mājas lapas pozīciju, piemēram, Google meklēšanas rezultātos.

Atstājiet savas pēdas internetā. Visbeidzot, Jūsu banneri un attēli ir iekļauti Top sadaļā un mēneša beigās arī Arhīvā, kur paliks tik ilgi, kamēr pastāvēs e-stends.lv

Ieguvumi apmeklētājiem

Katrs e-stends.lv apmeklētājs ir tiesīgs kļūt par mūsu cienījamo klientu. Viss, kas tam nepieciešams, ir banneris un mājas lapa, no kuras Jūs izveidojat saiti uz e-stends.lv.

Šeit Jūs esat laipni lūgti pārraudzīt mainīgo reklāmas attēlu un banneru mozaīku un klikšķināt uz vispievilcīgāko. Šeit Jums ir iespēja vērot, kā reklāmdevēji cīnās par reklāmas vietu. Viņu panākumus var novērot mēneša mēneša Top sadaļā..

Izklaides nolūkos mēs izveidojām video arhīvu ar smieklīgākajiem un atjautīgākajiem reklāmas video klipiem. Šī kolekcija tiek papildināta katru dienu. Tāpat e-stends.lv piedāvā jānākās online spēles

e-stends.lv komanda smagi strādā, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un paplašinātu esošo servisu loku atbilstoši Jūsu vēlmēm. Tādēļ mēs augsti vērtējam Jūsu atsauksmes, padomus un kritiku.

Pieteikšanās kārtība

 

1) Dodieties uz Pieteikties un aizpildiet formu: vārds, e-mail, kvadrāta numurs, URL, mājas lapas nosaukums un neliels apraksts, un pievienojiet 50×50 pikseļu lielu attēlu.

2) Izveidojiet saiti (redzamā vietā) no Jūsu mājas lapas uz e-stends.lv

3) Mēs pārbaudīsim, vai saite no Jūsu mājas lapas uz e-stends.lv darbojas, un izvietosim Jūsu banneri 2 darba dienu laikā.

Noteikumi

 1. Izpārdošana sākas katra mēneša 1.datumā 8:00 pēc LV laika un notiek rindas kārtībā. Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!
 2. Jums pienākas 1 kvadrāts uz 1 mājas lapu, jo mēs vēlamies, lai e-stends.lv būtu daudzveidīgs.
 3. Mēs nepieņemam animētus/kustīgus attēlus kā arī attēlus un adreses, kas saistīti ar pornogrāfiju, rasismu, vardarbību vai cita veida aizskarošu saturu. Ja pēc akceptēšanas atklāsies, ka pārveidojāt savu mājas lapu un tā neatbilst e-stends.lv prasībām, Jūsu reklāma pazudīs no e-stend.lv.
 4. Ja attēla izmērs neatbilst izvēlēto kvadrātiņu platībai, tas tiek pielāgots automātiski.
 5. Ja pieteikuma saņemšanas brīdī Jūsu kvadrātiņš ir rezervēts, mēs izvēlamies nākošo kvadrātiņu augošā numuru secībā.
 6. Ja 2 darba dienu laikā Jūs neizveidojat saiti no savas mājas lapas uz e-stends.lv, Jūs zaudējat tiesības uz rezervēto kvadrātiņu!
 7. Tiklīdz e-stends.lv platība ir aizpildīta, jauni pieteikumi netiek pieņemti, un e-stends.lv reklāmas platība paliek nemainīga līdz mēneša beigām.
 8. Jūsu reklāma atradīsies uz e-stends.lv galvenās lapas līdz mēneša beigām un pēc tam tik ilgi, kamēr jauni reklāmdevēji neizvietos savu reklāmu pa virsu Jūsējai – jo ātrāk pieteiksities, jo ilgāk Jūsu reklāma atradīsies uz stenda. Tāpat katra mēneša beigās vecais stends kopā ar visu reklāmdevēju sarakstu tiks ievietos arhīvā, kur atradīsies tik ilgi, kamēr pastāvēs e-stends.lv.
 9. e-stends.lv ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt kārtību un noteikumus, kādā notiek reklāmas izvietošana.

 

Autortiesību un saistību atruna

 1. e-stends.lv mājas lapas programmēšanas kods, dizains un saturs ir e-stends.lv un mūsu klientu vai sadarbības partneru īpašums un autortiesību objekts.
 2. e-stends.lv nenes atbildību par pievienoto (external) mājas lapu saturu un funkcionēšanu.
 3. e-stends.lv neuzņemas atbildību par iesūtītās informācijas precizitāti un šīs informācijas izmantošanas sekām.
 4. Jūs (iesūtītājs) nesat pilnu atbildību par sevis izvietoto materiālu (attēliem, tekstiem utml.) un un tā atbilstību Latvijas Republikas un starptautiskajai likumdošanai kā arī apņematies atlīdzināt mums (e-stends.lv) jebkāda veida zaudējumus un izdevumus, kas var rasties, Jums (iesūtītājam) pārkāpjot likumu.
 5. e-stends.lv ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma likvidēt vai mainīt visu mājas lapā esošo informāciju vai arī tās daļu.

Izcelsme un vīzija

e-stends.lv idejas pamatā ir sintēze starp reālās dzīves afišu stabu vai sludinājumu dēli, kur sludinājumi un plakāti tiek izvietoti virsū viens otram ik pēc noteikta laika, un slaveno Aleksa Tjū miljons dolāru vērto mājas lapu.

Taču atšķirībā no Aleksa mājas lapas, e-stends.lv vēlas būt ilgtermiņa projekts un cer iekarot “skatītāju” simpātijas ne tikai ar savu lietderīgumu, bet arī ar sižeta spraigumu. Esiet sveicināti realitātes šovā e-stends.lv, kur par tiesībām eksistēt cīnās reklāmdevēji!